Secțiune susținută de

Managementul în era performanței

Portal HR \ Evenimente \ Managementul în era performanței

Globalizarea mediului de business aduce noi provocări conducătorilor companiilor. Pe lângă viziune, curaj, dar și o strategie bine pusă la punct, în noul context economic, managerii au nevoie din ce în ce mai mult de flexibilitate, creativitate și abilități de leadership.

Participă la Management360, eveniment ce va avea loc joi, 19 iunie la Hotel Howard Johnson, Bucuresti și află care este portretul noului top-management.

Va fi prezentată în premieră analiza „Portretul managerului român” realizata de Career Advisor și prezentată de Mădălina Uceanu, Managing Partner, Career Advisor.

La eveniment, reputatul specialist in marketing Paul J.R. Renaud va sustine o prezentare interactiva despre puterea si beneficiile networkingului.

Află mai multe despre eveniment aici și înscrie-te!

 

Data articol: iunie 12, 2014

Newsletter-ul Portal HR

100% fără spam