Hot Now

Site-uri de joburi – varianta actualizată 2017

27 10 2017, Ioana Rijnetu , 6 comentarii, 11.435 afisari

A venit momentul actualizării anuale a listei cu site-urile cu joburi, fie că este vorba de locuri de muncă pentru România, străinătate, pentru studenți sau pentru cei care doresc să caute un job doar într-un anumit domeniu.

Locuri de muncă pentru România

Bestjobs www.bestjobs.ro
BizooJobs www.bizoojobs.ro
Careerbuilder www.careerbuilder.ro
Careerjet www.careerjet.ro
Ejobs www.ejobs.ro
Finance Professionals www.financeprofessionals.ro
FindJob www.findjob.ro
FolderJobs www.folderjobs.ro
Franco Jobs www.franco-jobs.ro
Hipo www.hipo.ro
Info Munca www.infomunca.ro
Job www.job.ro
JobRapido www.ro.jobrapido.com
Job avantaj www.jobavantaj.ro
Jobsinro www.jobsinro.ro
Job rapid www.jobrapid.ro
Job Fest www.jobfest.ro
Jobs Romania www.jobsromania.ro
Locuri de muncă www.locuridemunca.ro
Mini Jobs www.mini-jobs.ro
Munca www.munca.ro
Myjob www.myjob.ro
Recrutam www.recrutam.ro
Tjobs www.tjobs.ro
Wow Job www.wowjob.ro

Descarcă toată lista aici: Site-uri de joburi PortalHR_2017

Save

Save

Save

Save

Comentarii (6)
  1. Ioana spune:

    Multumesc frumos pentru comentariu. Nu stiam de site.

  2. Narcis spune:

    Bună,

    De curând am lansat un nou site de joburi, Jobzy. Adresa este http://www.jobzy.io . 🙂

  3. razvan spune:

    De curand am lansat si de http://www.fokusjobs.ro.
    Multumesc.

Adauga comentariu

Cele mai noi

Revista HR Manager împreună cu Humanistic organizează joi 4 iunie, între orele 14.00–16.00, a doua ediție a evenimentului online „FAST FORWARD. ORGANIZAȚIA DIGITALĂ”, în cadrul căruia se va discuta despre un viitor sustenabil, un alt fel de viitor unde managerul HR are șansa de a contribui decisiv sub presiunea cifrelor și a rezultatelor. Discuțiile se vor […]

Detalii

Inegalitatea de șanse la educație este una dintre problemele fundamentale cu care se confruntă sistemul de învățământ preuniversitar din România. 4 din 10 copii din România au părinți în şomaj sau cu venituri mici, ceea ce se traduce în condiţii de locuit precare, îngrijirea inadecvată a sănătăţii şi bariere în accesul la învăţământ, cultură, sport […]

Detalii

Asociaţia The Social Incubator lansează platforma vocaţională  www.bunincariera.ro cu scopul de a ajuta tinerii cu vârsta cuprinsă între 16-24 ani să își aleagă cariera potrivită. Bun în Carieră pune la dispoziţia tinerilor teste vocaționale, sesiuni de consiliere şi mentorat online, gratuite, pentru valorificarea potenţialului propriu şi informaţii despre paşii necesari traseului educațional și profesional, în funcție […]

Detalii

Programul FUTURE – Construiește cu pasiune susținut de compania internațională Vertiv este unul dintre inițiativele ce au reușit cu succes să se replieze în timp record și să livreze, gratuit, un program complex de #EducatieAltfel pentru 40 de studenți și 15 profesori din mediul universitar. „Adaptabilitatea a fost prima competență soft pe care am activat-o […]

Detalii
Newsletter-ul Portal Hr

Rămâi conectat la ultimele tendințe în HR

Abonează-te la newsletter