Hot Now

Site-uri de joburi – varianta actualizată 2017

27 10 2017, Ioana Rijnetu , 6 comentarii, 11.660 afisari

A venit momentul actualizării anuale a listei cu site-urile cu joburi, fie că este vorba de locuri de muncă pentru România, străinătate, pentru studenți sau pentru cei care doresc să caute un job doar într-un anumit domeniu.

Locuri de muncă pentru România

Bestjobs www.bestjobs.ro
BizooJobs www.bizoojobs.ro
Careerbuilder www.careerbuilder.ro
Careerjet www.careerjet.ro
Ejobs www.ejobs.ro
Finance Professionals www.financeprofessionals.ro
FindJob www.findjob.ro
FolderJobs www.folderjobs.ro
Franco Jobs www.franco-jobs.ro
Hipo www.hipo.ro
Info Munca www.infomunca.ro
Job www.job.ro
JobRapido www.ro.jobrapido.com
Job avantaj www.jobavantaj.ro
Jobsinro www.jobsinro.ro
Job rapid www.jobrapid.ro
Job Fest www.jobfest.ro
Jobs Romania www.jobsromania.ro
Locuri de muncă www.locuridemunca.ro
Mini Jobs www.mini-jobs.ro
Munca www.munca.ro
Myjob www.myjob.ro
Recrutam www.recrutam.ro
Tjobs www.tjobs.ro
Wow Job www.wowjob.ro

Descarcă toată lista aici: Site-uri de joburi PortalHR_2017

Save

Save

Save

Save

Comentarii (6)
  1. Ioana spune:

    Multumesc frumos pentru comentariu. Nu stiam de site.

  2. Narcis spune:

    Bună,

    De curând am lansat un nou site de joburi, Jobzy. Adresa este http://www.jobzy.io . 🙂

  3. razvan spune:

    De curand am lansat si de http://www.fokusjobs.ro.
    Multumesc.

Adauga comentariu

Cele mai noi

Școala de Valori a lansat pe 20 iulie Tabăra online Laboratorul de cariere, o premieră în educația alternativă românească: primul program de experiențe pentru succes în care tinerii cu vârste între 16 – 20 ani își pot dezvolta abilitățile și identifica oportunitățile de dezvoltare academică și de carieră. Înscrierea în tabăra are loc până pe […]

Detalii

Absolvenții din promoția 2020 de la ciclul de licență și masterat din toată țara, dar și tinerii profesioniști care se află în căutarea unui loc de muncă sau unui program de internship/trainee sunt invitați să acceseze gratuit portalul de carieră Hipo.ro, unde până pe 14 august, se desfășoară Târgul Virtual pentru Absolvenți 2020, un eveniment […]

Detalii

Redacția Avocatnet a scris în ultimele luni despre foarte multe aspecte ce țin de relația angajator – salariat în contextul epidemiei de coronavirus. Acesta este motivul pentru care au putut să pună azi informațiile cap la cap pentru a face un ghid orientativ util pentru orice companie activă în momentul de față sau care se […]

Detalii

În perioada 1-9 septembrie 2020 se va desfășura ediția a XIV-a a Școlii de Vară HR Club Next Generation, dedicată studenților și masteranzilor pasionați de resurse umane. Adaptându-ne “noului normal”, formatul va fi puţin diferit faţă de anii trecuţi, iar cursurile se vor desfăşura pe o platformă virtuală, însă obiectivul rămâne acelaşi: continuăm să ne […]

Detalii
Newsletter-ul Portal Hr

Rămâi conectat la ultimele tendințe în HR

Abonează-te la newsletter