Reward & Engage – Eveniment anual de compensații și beneficii

Un plan adecvat de compensații și beneficii te va ajuta să atragi, să motivezi și să păstrezi talentele în companie. În timp ce tu calculezi indici de satisfacție la locul de muncă, motivare, reducerea turn-over și a absenteismului, compensațiile s beneficiile pentru angajați înseamnă: LINIȘTE INTERIOARĂ și ÎNCREDERE.
Learning Network te invită la Reward & Engage ediția a 3-a, pe 20 octombrie în București la Teatrul Elisabeta.
Evenimentul este dedicat pieței de HR și își propune să abordeze subiecte dedicate profesioniștilor în comp&ben: predicții pentru 2017, noutăți cu privire la salarizare, strategii de reward, compensații și beneficii, talent management și work-life balance.
De ce să participi?
Să indentifici modalități de a crește angajamentul și de a crea o cultură puternică și pozitivă
Să analizezi diferite planuri de compensații și beneficii
Să descoperi ce tipuri de medii de lucru conduc la o creștere a performanței și inovației în organizație
Să găsești modalități de a păstra sănătatea angajaților și de a crea planuri de sănătate la costuri optime.
Să te întâlnești cu peste 100 de profesioniști de HR responsabili de strategii de compensații și beneficii.
Invitați:
Virginia Păuna – AON România, Adriana Radu – AR+ Solution, Mirela Minciu – Dekon HR, Horațiu Cocheci – PWC România, Stelian Bogza – Benefit Online
Locație: Teatrul Elisabeta, Bd. Regina Elisabeta nr 45, București
Taxa de participare: 175 EURO/persoană sau 450 EURO/grup de 3 participanți (firma nu este platitoare de TVA). Cititorii Portal HR beneficiază de o reducere de 20% față de taxa de bază la înscrierile prin e-mail cu codul PORTALHR la adresa salut@learningnetwork.ro
Alte deetalii despre eveniment găsiți pe: http://www.learningnetwork.ro/conferinta-compensatii-beneficii
Newsletter-ul Portal HR
100% fără spam